Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

.::Forum Milana Stankovica::.

+5
maja_rakitić10
**Bela griva**
krasiva Mira
petra
Vladimir
9 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 00:12

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

Rolling Eyes

https://milanstankovic.forumsr.net

27.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 13:06

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

sta je ovo?! Ove poruke brisem... Neutral Sad Sad Sad Sad Sad Sad

28.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 15:44

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

MOLIM VAS NEMOJTE SE SVADJATI! Pogtovo ne oko necega ocemu se u temi uopste ne radi.

29.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 16:24

krasiva Mira

krasiva Mira
Mi*** ***
Mi***  ***

Mia Rey 17 ::MOLIM VAS NEMOJTE SE SVADJATI! Pogtovo ne oko necega ocemu se u temi uopste ne radi.

Pa šta sam sad rekla!!!
Jel vidite da šta god kažem da se naljuti!!!
Ja sam obični IDIOT!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

30.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 16:33

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Niko ovde nije idiot, ja vas samo upozoravam da ne skrecete s'teme, i da se ne svadjate. Nije ni meni bas prijatno, ali to mi je duznost. Wink

31.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Sre Mar 19 2008, 22:22

Vladimir

Vladimir

ja necu
ali sam iz sale rekao
miro skrati jezik
a ona odmah
e samo da znate
da ja nisam takav kakvog me je mirjana opisala
vec potpuno drugaciji
I TEMA JE ZAVRSENA Very Happy

http://fansajt.forumj.net/index.htm

32.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Čet Mar 20 2008, 14:57

krasiva Mira

krasiva Mira
Mi*** ***
Mi***  ***

Vladimir ::ja necu
ali sam iz sale rekao
miro skrati jezik
a ona odmah
e samo da znate
da ja nisam takav kakvog me je mirjana opisala
vec potpuno drugaciji
I TEMA JE ZAVRSENA Very Happy

Konačno!!!!!!!! Very Happy

33.::Forum Milana Stankovica::. - Page 2 Empty Re: .::Forum Milana Stankovica::. Čet Mar 20 2008, 15:02

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

samo da znate da cu sutra da obrisem te poruke , s kojima ste skrenuli s teme... zao mi je sto je do ovog doslo!!!! Crying or Very sad

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu