Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Duletove Krasiwe protiv Milanovih

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Duletove Krasiwe protiv Milanovih Pon Okt 01 2007, 23:28

srnna

srnna
Mi*** ***
Mi***  ***

Kao sto sam vec i rekla posetila sam Duletov forum,registrovala se i ostavila komentar sta mislim a to je da je glasanje bilo neposteno i da Dule nije trebao da pobedi...a onda slede komentari Duletovih fanova po meni...strasno...cak su mi slali poruke na pm i evo jedna poruka od devojke iznad proseka...

Ako nameravas da nazivas DUsana kao sto si ucinila i ja cu tebe jer sam mu fan i branicu ga pa makar koliko ti imala godina!!!! i mesto ti nije ovde mesto ti je na Milanovom forumu...Pre swega swako ima swog faworita swako ima swoj ukus tako da pogresila si forum i produzi dalje...Jer ne znas state ceka...Ne samo od mene vec i od drugih fanowa..Aj sad DOVIDJENJA DA TE VISE NE VIDIMO NA DUSANOWOM FORUMU..Ako hoces owako da ga nazivas idi lepo na grandov forum gde se swi pljuju a owo je "FAN" forum Dusana Svilara...Tako da...... Idi sto pre da nebi bilo svasta..Ja ti zelim dobro a ti radi sta hoces..Ali sa owog foruma idi stoooooooooooooo dalje...
I ima jos jedna

Nije ok,jer sam rekla da cu braniti Dusana koliko god ti imala godina!!!!1 I nemoj ti meni brbljivice i Majku mi ne diraj jer ne znas ko sam i sta sam(ne interesujeme ko si ti i sta si i koliko imas godina)!!!!!! Idi nazivaj koga hoces na Gradov forum gde se swi pljuju a odwde brisi zadnji put ti kazem jer mozes ovde dobiti ban zauvek..... Tako da razmisli..Ipak si starija i pamtnija necu te ja valjda uciti..A sad DOVIDJENJA NECU VISE DA DISKUTUJEM I I IZVINITE AKO SAM VAS UVREDILA... JEDNOSTAVNO STALO MI JE DO DUSANA IO BRANIM GA..JOS JEDNOM IZVINITE... Wink (Nemojte pomisljati da wam se ulizujem i da was se boj jer cete se grdno prewariti)!!!! Toliko od mene,....

http://misterstankovic.4rumer.com/

2Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 15:53

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Shocked e svasta!!!!
Rolling Eyes e kakvih sve nema!!!! Rolling Eyes

3Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 16:00

petra

petra
Milan ***
Milan ***

hehe ma iznenadila bi se kada bi usla na nemanjin forum..uzas

4Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 16:32

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

zato ja ne idem po tim forumima...cini mi se dobila bi slom zivaca Neutral

5Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 19:51

Ivona

Ivona

Duletovi fanovi nisu Krasiwe... NE zovu se tako... Mada je to strasno... To sto na svakom forumu bezveze... pale

6Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 20:03

srnna

srnna
Mi*** ***
Mi***  ***

E sad jedna za mene veoma vazna novost!
Naime radi se o mojoj prvoj ljubavi...Cupka sigurno znas ko je to?
A sada novost:

PLAVI ORKESTAR PONOVNO NA OKUPU...

Tvorci hitova "Suada", "Bolje biti pijan nego star" i drugih, Plavi Orkestar, ponovo će se okupiti radi snimanja novog albuma, i to u jednoj sarajevskoj garaži.

Kako je "Jutarnjem listu" rekao jedan od najvećih srcolomaca domaće muzičke scene osamdesetih Saša Lošić, bend je samo bio na pauzi ovih sedam godina.
"Plavi Orkestar nikad se nije raspao. Nastavit ćemo tamo gdje smo stali, polako ćemo raditi, i ako se složimo da je muzika dobra, izbacit ćemo singl" kaže Lošić.

Pjevač dodaje da bend nikada nije "imao sreće" sa albumima koji su objavljivani krajem godine, pa je izlazak novog u planu tek za sljedeće proljeće.
"Želimo stvarno da radimo, a ne da se, poput nekih kolega, vozimo na talasu nostalgije i pravimo nekakva lažna okupljanja. Nakon albuma, u planu je i koncertna turneja. Poslednjih godina bavio sam se teškim poslovima, i rad sa starim društvom biće pravo opuštanje" rekao je on.

Bend Plavi Orkestar osnovan je 1983. godine u Sarajevu, u okviru pokreta "New primitives", zajedno sa Zabranjenim Pušenjem, Elvis J. Kurtović i drugima. Posljednji put na sceni su se pojavili 2000. godine, a Lošić je od tada bio zauzet pisanjem filmske muzike i drugim projektima.
Za one koje neznaju evo nesto malo o legendarnom Sasi...

Sasa je rodjen 19.07.1964. u Banja Luci. Otac Dobrota, novinar - urednik informativnog programa televizije Sarajevo, potice iz Bosanskog Grahova.
Saša se, s pet godina, zbog katastrofalnog potresa, s roditeljima seli u Sarajevo. Kao srednjoslkolac osniva grupu "Sevin orkestar" (koju sacinjavaju Srdjan Krosnjar-gitara, Goran Dzamonja-bas, Admir Ceramida-bubnjevi i Sasa Losic-vokal i gitara). 1981 godine, prijavljuju se na Cedus, audiciju za mlade bendove.

Na audiciji upoznaju Mladena Pavicica-Pavu, koji je tada bio lokalna zvijezda sa svojom grupom "Super 98". 1983 grupi se pridruzuje Pava. Po njegovom dolasku u grupu, mijenjaju joj ime u "Plavi orkestar". Iz grupe odlaze Srdjan i Goran, ali im se pridruzuje Samir Ceramida-Cera I, koji je do tada svirao u "Zabranjenom pusenju". Plavi orkestar pocinje nastupati, najcesce kao predskupina vecim afirmiranim grupama.
Na jednom od koncerata, upoznaju Batu Vranesevica, s kojima se dogovaraju o izdavanju ploce. Zbog cudnih okolnosti ploca nije objavljena. 1983., organiziraju koncert u Sarajevu, u Skendeniji te postizu zapazen uspjeh. Nekoliko dana poslije organiziraju jos jedan koncert, te po zavrsetku odlaze u vojsku. Vojska je za Losu predstavljala prijelomno razdoblje. Pjesme koje je napisao u tom periodu zrace iskrenim emocijama. Po povratku iz vojske, odlaze na koncert u Skenderiju. Pava napusta Plavi orkestar. Losa odlazi u Zagreb s novim demo snimkama, te postize dogovor s Jugotonom o objavljivanju albuma po nazivom "Soldatski bal". Po povratku u Sarajevo dogovio se s Pavom da se vrati u grupu. Od tog trenutka, Plavi orkestar je ponovno zazivio. Pocinju se pripremati za snimanje svoje prve ploce.
Duletove Krasiwe protiv Milanovih Bx5-PLAVCI

http://misterstankovic.4rumer.com/

7Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 20:09

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

srnna ::E sad jedna za mene veoma vazna novost!
Naime radi se o mojoj prvoj ljubavi...Cupka sigurno znas ko je to?
A sada novost:

PLAVI ORKESTAR PONOVNO NA OKUPU...

Tvorci hitova "Suada", "Bolje biti pijan nego star" i drugih, Plavi Orkestar, ponovo će se okupiti radi snimanja novog albuma, i to u jednoj sarajevskoj garaži.

Kako je "Jutarnjem listu" rekao jedan od najvećih srcolomaca domaće muzičke scene osamdesetih Saša Lošić, bend je samo bio na pauzi ovih sedam godina.
"Plavi Orkestar nikad se nije raspao. Nastavit ćemo tamo gdje smo stali, polako ćemo raditi, i ako se složimo da je muzika dobra, izbacit ćemo singl" kaže Lošić.

Pjevač dodaje da bend nikada nije "imao sreće" sa albumima koji su objavljivani krajem godine, pa je izlazak novog u planu tek za sljedeće proljeće.
"Želimo stvarno da radimo, a ne da se, poput nekih kolega, vozimo na talasu nostalgije i pravimo nekakva lažna okupljanja. Nakon albuma, u planu je i koncertna turneja. Poslednjih godina bavio sam se teškim poslovima, i rad sa starim društvom biće pravo opuštanje" rekao je on.

Bend Plavi Orkestar osnovan je 1983. godine u Sarajevu, u okviru pokreta "New primitives", zajedno sa Zabranjenim Pušenjem, Elvis J. Kurtović i drugima. Posljednji put na sceni su se pojavili 2000. godine, a Lošić je od tada bio zauzet pisanjem filmske muzike i drugim projektima.
Za one koje neznaju evo nesto malo o legendarnom Sasi...

Sasa je rodjen 19.07.1964. u Banja Luci. Otac Dobrota, novinar - urednik informativnog programa televizije Sarajevo, potice iz Bosanskog Grahova.
Saša se, s pet godina, zbog katastrofalnog potresa, s roditeljima seli u Sarajevo. Kao srednjoslkolac osniva grupu "Sevin orkestar" (koju sacinjavaju Srdjan Krosnjar-gitara, Goran Dzamonja-bas, Admir Ceramida-bubnjevi i Sasa Losic-vokal i gitara). 1981 godine, prijavljuju se na Cedus, audiciju za mlade bendove.

Na audiciji upoznaju Mladena Pavicica-Pavu, koji je tada bio lokalna zvijezda sa svojom grupom "Super 98". 1983 grupi se pridruzuje Pava. Po njegovom dolasku u grupu, mijenjaju joj ime u "Plavi orkestar". Iz grupe odlaze Srdjan i Goran, ali im se pridruzuje Samir Ceramida-Cera I, koji je do tada svirao u "Zabranjenom pusenju". Plavi orkestar pocinje nastupati, najcesce kao predskupina vecim afirmiranim grupama.
Na jednom od koncerata, upoznaju Batu Vranesevica, s kojima se dogovaraju o izdavanju ploce. Zbog cudnih okolnosti ploca nije objavljena. 1983., organiziraju koncert u Sarajevu, u Skendeniji te postizu zapazen uspjeh. Nekoliko dana poslije organiziraju jos jedan koncert, te po zavrsetku odlaze u vojsku. Vojska je za Losu predstavljala prijelomno razdoblje. Pjesme koje je napisao u tom periodu zrace iskrenim emocijama. Po povratku iz vojske, odlaze na koncert u Skenderiju. Pava napusta Plavi orkestar. Losa odlazi u Zagreb s novim demo snimkama, te postize dogovor s Jugotonom o objavljivanju albuma po nazivom "Soldatski bal". Po povratku u Sarajevo dogovio se s Pavom da se vrati u grupu. Od tog trenutka, Plavi orkestar je ponovno zazivio. Pocinju se pripremati za snimanje svoje prve ploce.
Duletove Krasiwe protiv Milanovih Bx5-PLAVCI
Nemogu da verujem Shocked
to je odlicna vesti!!!!!!!!Kako se osecas, sve mi napisi?!Prodje li ti kroz glavu da ponovis neke stare dane?!

8Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Uto Okt 02 2007, 21:03

srnna

srnna
Mi*** ***
Mi***  ***

Ne znam ni sama kako se osecam!?
Znas vec dugo zivim sa Zoranom,koji me neizmerno voli i kada bi se ponovo srela sa Sasom ne znam kako bi reagovala?.....A osecam da je taj dan blizu...jednom prilikom kada smo se sreli prvi put nakon 7.god u Hrvatskoj rekao mi je ovako:Moja Semmy(tako mi je tepao),zivot pise romane,drago mi je da imas nekoga,imam i ja ali srce me vuce u moje Sarajevo i verujem u sudbinu...ako se sretnemo opet nakon nekoliko godina i kazes mi da me jos uvek volis,znacu da si ti moja sudbina...a nasoj ljubavi i sreci nece biti kraja!!!!!1
Duletove Krasiwe protiv Milanovih 211447674_b829b504
Glitter Graphics

http://misterstankovic.4rumer.com/

9Duletove Krasiwe protiv Milanovih Empty Re: Duletove Krasiwe protiv Milanovih Sre Okt 03 2007, 12:32

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

ja sam se rasplakala sad Rolling Eyes

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» www.krasiwe.nice-forums.com

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu