Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

POGINUO TOSE PROESKI!!!

+2
srnna
CUPKA
6 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 16 2007, 13:03

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Ja nemogu verovati!!!Saucesce njegovoj porodici!!! Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

2POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 16 2007, 13:07

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Poginuo Toše Proeski
Jutros oko 6 sati i 30 minuta, dva kilometra od petlje u Novoj Gradiški, u sudaru VW Tuarega srebrne boje i kamiona, poginuo je poznati makedonski pjevač Toše Proeski. Donosimo vam video snimku s mjesta nesreće. vozilu su bili, osim pjevača koji je spavao na prednjem sjedalu, i Ljiljana Petrović (1958.) iz Skopja te Đorđe Đorđevski (1975.) također iz Skopja koji je i upravljao vozilom.Do nesreće je najvjerojatnije došlo zbog nedovoljnog razmaka između vozila tijekom vožnje. Glasnogovornica Policijske uprave brodsko-posavske, Kata Nuić, potvrdila je da je do prometne nesreće došlo kada je osobno vozilo marke Tuareg, kojeg je vozio 32-godišnji makedonski državljanin Đorđevski, zbog nepridržavanja prometnih propisa, udarilo u lijevi dio poluprikolice teretnog vozila talijanskih registracija ispred sebe.Zbog zanošenja, automobil je udario i u središnju zaštinu ogradu na autocesti.Toše je na mjestu poginuo, dok je ostalo dvoje putnika prevezeno u bolnicu u Novu Gradišku, navodi policija.

Dnevnik hr

3POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 16 2007, 13:11

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

4POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 16 2007, 14:51

srnna

srnna
Mi*** ***
Mi***  ***

Ne mogu da verujem...a volela sam njehove pesme..
Bio je lik,saucesce njegovoj porodici!!

http://misterstankovic.4rumer.com/

5POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Sre Okt 17 2007, 16:03

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

BOG GA JE POSLAO DA NAM POKAZE KAKO IZGLEDA ANDJEO,A ONDA GA JE UZEO NATRAG!!!!

6POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Sre Okt 17 2007, 19:01

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

evo kako je jedna od porodica u BiH dozivela smrt naseg Tose!!!!
Tuzni dani..Tose, nas Tose....ne da se opisati

Jucer je nas devetogodisnji sin Kenan dosao iz skole tuzan i pitao suprugu jeli Tose umro, nece vise pjevati "Jer srce nije kamen"..
Supruga mu je rekla da nije umro i da ce uvijek pjevati, i da ce uvijek biti s nama...
I hoce, pjevati ce u svim nasim srcima....
Donio nam je tako puno, dao toliko osmjeha, razveselio toliko nasih tuga i nevolja...svojim pjesmama tjesio...
Njegovim uspjesima smo se svi radovali, iscekivali nove pjesme, koncerte..
Nosio je sunce u ocima, pticu u ruci...

Na poslednjem tuzlanskom koncertu, Tose je mojoj supruzi Merimi koja je bolesnik od tumora mozga pjevao na moj mobitel "Zajdi, Zajdi" jer nije mogla doci na koncert...
On je pjevao a ja sam plakao..od tuge i srece...Stavio je osmijeh na lice moje supruge, na moje i nas mnogih to vece...
Nadao sam se da cu imati priliku da mu stisnem ruku i kazem:
"Hvala ti".....

Sada kazem:"Hvala ti"

I placem, i svi placemo..ujedinjeni u tuzi....


Neka ti je laka zemlja Makedonska Andjele
Spokoj vjecni dusi tvojoj

Porodici, duboka sucut..

S postovanjem i tugom,

Naid Dzananovic, Tuzla


Ovo je samo jedna od potresnih prica ljudi koji su ga poznavali i kojima je na bilo koji nacin pomogao.

7POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Sre Okt 17 2007, 20:29

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

ja sam se opet rasplakala...
jucerasnji dan je bio katastrofa za sve...
meni mozda jos vise jer sam doka sam bila na jednom od casova saznala da je umrla sestra moje bake...a pre toga cujem da je poginuo tose...
znaci katastrofa...

8POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 11:08

petra

petra
Milan ***
Milan ***

joj nemogu verovati,majke mi....kako mi ga je zaoo...plakla bi stalno Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

9POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 11:49

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Tose Proeski, 26 godina...

1. Rodjen 25.01. (25+1=26)
2. Poginuo 16.10. (16+10=26)
3. Zvanicno vrijeme nesrece 06:20h (6+20=26)

26*26*26=17576 (1+7+5+7+6=26)

Nevjerovatno ...

10POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 11:50

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

TONYJEVA PJESMA 'BRATKU' TOŠI


Ostavi svjetlo na putu kojim
želiš poći
Pomozi mi kad snivam,
sretan i nasmijan da mogu ti doći
Podigni ruke, u bijeli hram
uspravno kreni
I reci tiho svima da ostat
ćeš dijete među anđelima
A ja?
Neka mi Bog otvori oči,
neka mi nebo pojača sluh
Da čujem te i vidim
u svakom snu
A ti?
Neka ti Bog podari krila
Neka ti nebo podari spas
Da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas
Ova te zemlja voli i čuva uspomene
na dane kad si bio tu,
a dragi ljudi nose te ko vječnu ranu
A ona?
Na jastuku leži. U nebo gleda,
sklapa ruke i suze skriva što
nisi s njom dok letiš s anđelima

11POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 12:49

petra

petra
Milan ***
Milan ***

CUPKA ::Tose Proeski, 26 godina...

1. Rodjen 25.01. (25+1=26)
2. Poginuo 16.10. (16+10=26)
3. Zvanicno vrijeme nesrece 06:20h (6+20=26)

26*26*26=17576 (1+7+5+7+6=26)

Nevjerovatno ...

Shocked Shocked

12POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 15:02

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

to sam nasla negde na internetu...nisam mogla da dodjem sebi od zaprepascenja...neverovatno je kako se sve poklapa sa brojem 26 tj. njegovim godinama. Rolling Eyes

13POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 15:09

petra

petra
Milan ***
Milan ***

stvarno neverovatno..ja se izgubila kad sam videla

14POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 18:57

Mateja

Mateja
Mil** ***
Mil** ***

http://toseproeski.mojforum.si/toseproeski.html
i ako se je ovo desilo, zasluzio je da se druzimo i da zivi u nama vecno...
moje saucesce njegovoj porodici, neka mu je crna zemlja laka...
ja jos placem i uvek cu plakati za njim

http://www.krasive.mojforum.si

15POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Čet Okt 18 2007, 19:17

Mateja

Mateja
Mil** ***
Mil** ***

CUPKA ::evo kako je jedna od porodica u BiH dozivela smrt naseg Tose!!!!
Tuzni dani..Tose, nas Tose....ne da se opisati

Jucer je nas devetogodisnji sin Kenan dosao iz skole tuzan i pitao suprugu jeli Tose umro, nece vise pjevati "Jer srce nije kamen"..
Supruga mu je rekla da nije umro i da ce uvijek pjevati, i da ce uvijek biti s nama...
I hoce, pjevati ce u svim nasim srcima....
Donio nam je tako puno, dao toliko osmjeha, razveselio toliko nasih tuga i nevolja...svojim pjesmama tjesio...
Njegovim uspjesima smo se svi radovali, iscekivali nove pjesme, koncerte..
Nosio je sunce u ocima, pticu u ruci...

Na poslednjem tuzlanskom koncertu, Tose je mojoj supruzi Merimi koja je bolesnik od tumora mozga pjevao na moj mobitel "Zajdi, Zajdi" jer nije mogla doci na koncert...
On je pjevao a ja sam plakao..od tuge i srece...Stavio je osmijeh na lice moje supruge, na moje i nas mnogih to vece...
Nadao sam se da cu imati priliku da mu stisnem ruku i kazem:
"Hvala ti".....

Sada kazem:"Hvala ti"

I placem, i svi placemo..ujedinjeni u tuzi....


Neka ti je laka zemlja Makedonska Andjele
Spokoj vjecni dusi tvojoj

Porodici, duboka sucut..

S postovanjem i tugom,

Naid Dzananovic, Tuzla


Ovo je samo jedna od potresnih prica ljudi koji su ga poznavali i kojima je na bilo koji nacin pomogao.

opet placem...

http://www.krasive.mojforum.si

16POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Pet Okt 19 2007, 04:48

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

evo jos nekih detalja sto se tice broja 26...

TОШЕ И БРОЈОТ 26

∙ Роден е на 25.01 » 25 + 1 = 26

∙ (Т) (О) (Ш) (Е) - (23-та буква) (19-та буква) (31-ва буква) (7-ма буква) » 2 + 3 + 1 + 9 + 3 + 1 + 7 = 26

∙ Кариерата ја започна 1997 година » 1 + 9 + 9 + 7 = 26

∙ Загина на 16.10 » 16 + 10 = 26

∙ Загина во 06:20 » 6 + 20 = 26

∙ Загина на 26 години

∙ Тоше (26 години), менаџерката Љиљана (49), возачот Ѓорѓи (32) » 2 + 6 + 4 + 9 + 3 + 2 = 26

∙ Според нумерологијата на старо-еврејскиот јазик (Gematria), 26 значи Господ

17POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Pet Okt 19 2007, 05:42

Mateja

Mateja
Mil** ***
Mil** ***

ovo je neverovatno.

http://www.krasive.mojforum.si

18POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Pet Okt 19 2007, 12:26

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

to sam videla na grandovom forumu i ostala sam bez reci... Shocked mozda svako od nas ima taj svoj broj kao sto je Tose imao 26. No

19POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Pet Okt 19 2007, 21:55

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

NI JA NISAM MOGLA DA VERUJEM KAD SAM VIDELA OVO...
ko zna,moguce je da imamo svi svoj broj...
ima tu necega...

20POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Pet Okt 19 2007, 22:33

Mateja

Mateja
Mil** ***
Mil** ***

da ima....

http://www.krasive.mojforum.si

21POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Sub Okt 20 2007, 12:29

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Makedonska pravoslavna crkva razmatra mogućnost da Toše Proeski bude proglašen za sveca, nakon brojnih zahteva vernika, kaže prespansko-pelagonijski vladika Petar, predsedavajući u makedonskoj crkvenoj komisiji za kanonizaciju. Vladika Petar kaže da je još prerano da se preciznije govori o ovoj temi i da će konačna odluka biti doneta kada se prikupe sve činjenice o humanitarnim i verskim aktivnostima prerano preminule makedonske pop zvezde.- U crkvi postoji pravilo na koji način se neka ličnost može proglasiti za sveca, kaže visoki zvaničnik makedonske pravoslavne crkve, i dodaje: - Pravilo je da se inicijativa podnosi nakon nečije smrti. Potrebno je da prođe izvesno vreme, da se daju konkretni predlozi, da se prikupe sva saznanja o nečijem radu i da se potom odluči ispunjava li ta osoba uslove da bude proglašena za sveca. Činjenica je da je Todor Proeski bio veliki vernik i da je ostavio velika dela iza sebe - kaže prespansko-pelagonijski vladika Petar.

Američko-kanadski mitropolit makedonske pravoslavne crkve Metodij izjavio je da nije obavezno da neko ko treba da bude proglašen za sveca mora i da pravi čuda.

- Po mom mišljenju Toše Proeski je imao sve osobine jednog svetog lica sa svojom skromnošću, nesebičnošću i darežljivošću. Neko može da bude proglašen za sveca i zbog svoje pravednosti i čestitog života. Zbog stvari koje je Toše Proeski uradio za života Gospod ga sigurno neće zaboraviti, navodi mitropolit Metodij.


Sad kad malo bolje pogledam u njegove slike i postere (u ono jedino sto mi je ostalo Rolling Eyes )imao je lik sveca...To lice, te oci, pokreti,glas...sve!!! No

22POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Sub Okt 20 2007, 15:00

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

http://www4.slikomat.com/07/1020/2ol-svece-L.jpg
http://www.sendspace.com/file/07yvf0

Za TOSU od CUPKE Rolling Eyes

Hocu da znas,da im ne vjerujem niti slova,
kada kazu,
da sad spavas i da te nema ovdje sa nama Rolling Eyes
A ja znam da si sad na putu dalekom,
da se zbog neceg
strasnog vaznog nejavljas,neka,
neka ova pjesma krene,nosi,
ponese pozdrave od mene
za nas, stare drugove.


Ostaje, sjecanje na tebe
i jedna bijela ruza tu -
uz tvoje uzglavlje
Nek i ova pjesma ostane
nek te po dobru spomene
i nek se druze zacuje
i kad nas ne bude


Donjet cu buket bola,
buket ljubavi
i jednu ruzu bijelu
kao Decembar
sto te prekriva

Ostaju, tvoje ruke
na mom ramenu
i jedan glas sto te u noci ..
doziva


Viteski ples-BL

23POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 23 2007, 16:10

srnna

srnna
Mi*** ***
Mi***  ***

Broj 26 - i ostala logicna razmisljanja
Kako vec svi znate, Tose Proeski je imao 26. godina. Fanovi su nesto uocili, sto moze biti istinito a I ne mora. Sve u svemu, dosta je cudno, onako, da ne povjerujete.

Tose Proeski je rodjen 25.01. – 25 + 1 = 26
Sa svojom karijerom je poceo 1997. godine – 1 + 9 + 9 + 7 = 26
Poginuo u 06.20 casova – 6 + 20 = 26
U nezgodi bili su prisutni: prijatelj Georgije (32), menadzerica Ljiljana (49) I naravno Tose (26) – 3 + 2 + 4 + 9 + 2 + 6 = 26
Makedonski alfabet (broj slova u alfabetu) - T(23) O(19) S-ili SH, bez kvacice(31), E (7) - 2 + 3 + 1 + 9 + 3 + 1 + 7 = 26
U Jevrejskom jeziku (Gematria) broj 26 je Boziji broj!
Pjesma "Igra Bez Granica", koja nosi naziv zadnjeg albuma, izdata je 2007. godine, nalazi se na 6. mjestu na albumu i traje 5:51 minuta - 2 + 7 + 6 + 5 + 5 + 1 = 26

Dalje, nije sve u 26. broju. Pazite ovo:
25.01.1981. (datum Tosinog rodjenja) - 25 + 1 + 1981 = 2007

U jednom intervijuu, njegov dobar prijatelj ga je, prije polaska na "put ka Bogu", pita gdje ides, on je rekao da ide gore, pod tim misleci na Hrvatsku, koja je na karti iznad Makedonije. Sta ga je navelo da tako kaze, nije poznato!

Zatim, u pjesmi "Boze, Brani Je Od Zla", u jednom dijelu refrena stihovi idu ovako:
"... Boze, brani je od zla,
Kad ne mogu ja..."
Zadnji album je dosta simblican, i po njemu kao da je znao kakva ga sudbina ceka.

Ovo ne moze biti slucajnost – toliko znakova!
Malo je zastrasujuce I jezivo, ali volela bih da cujem vase misljenje…

http://misterstankovic.4rumer.com/

24POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 23 2007, 16:16

petra

petra
Milan ***
Milan ***

da slazem se to definitivno nije slucsajnost...e to se zove sudbina Crying or Very sad Crying or Very sad

25POGINUO TOSE PROESKI!!! Empty Re: POGINUO TOSE PROESKI!!! Uto Okt 23 2007, 17:27

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Ima tu nesto Bozansko...sam Tose u jednom razgovoru za neku televiziju je rekao dok je stajao u crkvi da u Crkvu dolazi da nadje mir, i rekao je nesto u fazonu:NA KRAJU CU I DA ZAVRSIM OVDE!...Po meni on nije bio obicna osoba nikad...uvek je zracio nekom cudnom energijom...A i pesma poljsko cvijece ima takav tekst kao da je nesto i slutilo na zlo.

Poljsko cvijece

Stizu laste, sire krila
i ljube se svi
kao kad si moja bila ti

Nekom drugom bozur cvijeta
na mom srcu si
i jedina i prokleta ti

Ref. 2x
Poljsko cvijece nek'
me mladog pokrije
nek' mi dusu ljube oblaci
....



Poslednji izmenio dana Uto Okt 23 2007, 18:19, izmenjeno ukupno 1 puta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu