Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Shta je uopste LJUBAV!

+8
Divljakusha
Marina <3 M <3
CUPKA
petra
cokoladna_devojka
Mateja
asdfg
Miss Perfect
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 19:46

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Deset ljubavnih zapovesti

1. Ne zaljubljuj se do usiju
2. Ne placi.To steti lepoti
3. Ne moli jer ces moliti celi zivot
4. Sve sto kaze veruj,ali 50% odbaci
5. Ceni ga ali sebe uvek vise
6. Budi nezna ali ne koliko on zeli
7. Ako zeli da raskinete prihvati to sa odusevljenjem
8. Kad place, ne placi sa njim
9. Ne zovi ga posle svadje
10. Ako te zaprosi tri puta,treci put ne prihvati,a cetvrti put reci da!!!! Very Happy

27Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 19:47

petra

petra
Milan ***
Milan ***

bravo komsinice...extra je ovo sto si napisala..i kada malo bolje pogledamo to je sve istina

28Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 19:56

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

xexexexe danas sam nesto uzasno pametna,nemogu da se prepoznam... Very Happy Cool Salim se...prelistavam stari spomenar i nasla sam bas mnogo stvari...pa sam se setila da ih podelim sa vama!!! I love you

29Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 20:00

petra

petra
Milan ***
Milan ***

e super stavljaj jos sta imas,ja bas volim da citam

30Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 20:06

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

imam neku slatku ljubavnu igricu...kao neki test je...kad je uradis i pogledas pitanja_uglavnom pogodi sve...ali ima puno pitanja a i odgovora, tako da cu to poslati na pm svakome ko hoce?!A do tada trazicu jos ovakvih stvari pa cu da stavljam!!! Very Happy

31Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 20:10

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ok posalji meni na pm..moim teeeeeeeee

32Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 20:11

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

stize...malo ce potrajati...ima mnogo pisati!!! study

33Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 20:26

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ok nema frke

34Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 21:16

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

petra ::ok nema frke

MOZES I MENI POSLATI?

35Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 21:19

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

ma moze!!!Samo ima oko 30-60 pitanja i isto tako odgovora...pa stvarno traje dugo pisanje!!!!Ali sutra u toku dana dobicete!!! Very Happy

36Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Ned Okt 14 2007, 21:20

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

CUPKA ::ma moze!!!Samo ima oko 30-60 pitanja i isto tako odgovora...pa stvarno traje dugo pisanje!!!!Ali sutra u toku dana dobicete!!! Very Happy

HVALA! Very Happy

37Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 16:20

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

- Ljubav je jedna vrsta bolesti, ko je nije bolovao ne zna šta je.
- Ljubav ne stari, ona umire kao dijete.
- Ljubav je posao besposličara, ali i besposlica zaposlenog.
- Ljubav nema mjere za vrijeme; ona klija, cvjeta i zri u jednom času.
- Ljubav je nastup ludila.
- Ko nam je prijatelj taj nas i voli, ali ko nas voli ne mora da nam je prijatelj.
- Ljubav je najplemenitija slabost uma.
- Ljubav koja doziva ljubav često čuje tek vlastitu jeku.
- Ljubav se rađa iz znatiželje, a traje iz navike.
- Ljubav je tiranin koji nikog ne pošteđuje.
- Prvi uzdah ljubavi posljednji je uzdah mudrosti.
- Odsutnost za ljubav je isto što i vjetar za vatru: gasi malu, a raspiruje veliku.
- Ljubav je uvijek početak znanja, kao što je vatra početak svjetla.
- Nemoguće je sakriti ljubav očima koje ljube.
- Šta je ljubav? To je duga prilika za bol.
- Ljubav je proljetna biljka koja sve ispunjava svojim mirisom nade, čak i ruševine koje obraste.
- Svi smo mi rezultat ljubavi i zanosa.
- Ljubiš li duboko samo jedno biće, činiće ti se da su i sva ostala dostojna ljubavi.
- Nema efikasnijeg kozmetičkog preparata od ljubavi.
- Zaljubljenici vide na svijetu samo sebe, a zaboravljaju da ih svijet vidi.
- Nema sunca bez svjetlosti ni čovjeka bez ljubavi.
- Ljubav je kao rublje: slađa je kad se češće mijenja.
- Ljubav je nalik na vodu: ako je nešto ne uzburka, ona truhli kao bara.
- Ljubav je samo krik pobune protiv praznine života.
- Ljubav se nikada ne rađa u zloj duši.
- Ljubav nema godina. Ona se uvijek rađa.
- U ljubavi je bijeg jedina pobjeda.
- Žena dokazuje svoju ljubav prema muškarcu požrtvovanjem, a on svoju glupostima.
- Jedna je ljubav, ako je ne prati mašta.
- Najveća sreća koju nam može dati ljubav, je prvi stisak ruke žene koju volimo.
- Prva ljubav je veoma velika i veoma mala.
- Jezik ljubavi je u očima.
- Ljubav je k'o rose kap što blista na travi. Tek što sunce izađe, kap rose ispari.
- Ljubav daje krila, ali ih i potkresuje.
- Ljubav je uvijek plemenita i lijepa, ali stvarnost se brine da ona prolazi kroz šumu kopriva.
- Muzika je uvijek bila hrana ljubavi, a ljubav je hrana za muziku.
- Bolje je ljubiti i izgubiti nego uopšte nikada ne ljubiti.
- Voljeti i biti voljen znači osjećati sunce s obje strane.
- Bez poštovanja nema ljubavi.
- Ljubav se hrani nadanjem.
- Ljubav je kao bolest: što je se čovjek više boji, to joj je više izložen.
- Velike ljubavi su rijetke, kao što su rijetka velika dijela.
- Ljubav nije čudo, ali čini čuda.
- Ko ljubi zbog ljubavi, taj je slijep.
- Neka vaša ljubav bude kao proljetna kiša koja sitno pada, ali preplavi obale.
- Samo ono što činimo iz ljubavi, činimo slobodno, pa ma koliko patnje iz toga proizašlo.
- U ljubavi nema lijeka, nego treba još više ljubiti.
- Nevoljeti jednu ženu, znači žestoko je mrziti.

38Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:07

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

karolina 94 ::
petra ::ok nema frke

MOZES I MENI POSLATI?

hocu i ja...
moze?...

39Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:08

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

stize study

40Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:19

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

CUPKA ::stize study

aj samo pozuri posto necu biti jos dugo tu...

41Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:23

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

42Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:30

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

meni nisi poslala odgovore!

43Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:33

Divljakusha

Divljakusha
M**** ***
M**** ***

CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

stigli su mi i odgovori...
hvala devojke...ovo bas pogadja...
ja sad moram da idem...
ljubim vas sve...

44Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 21:37

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

Divljakusha ::
CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

stigli su mi i odgovori...
hvala devojke...ovo bas pogadja...
ja sad moram da idem...
ljubim vas sve...

cao Sad

45Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 23:00

petra

petra
Milan ***
Milan ***

Divljakusha ::
CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

stigli su mi i odgovori...
hvala devojke...ovo bas pogadja...
ja sad moram da idem...
ljubim vas sve...

nema na cemu...jooj jel stvarno pogadja...aaaaaaaaaaaaaa

46Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Čet Okt 18 2007, 23:00

petra

petra
Milan ***
Milan ***

karolina 94 ::
CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

meni nisi poslala odgovore!

poslacu ti jaa

47Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Pet Nov 02 2007, 20:52

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

petra ::
karolina 94 ::
CUPKA ::Pitanja sam poslala ali nisam odgovore posto nemogu da ih nadjem...mislim da imaju petra i karolina odgovore pa ce one da ti posalju,a ako nemaju ja cu ti sutra poslati odgovore.

meni nisi poslala odgovore!

poslacu ti jaa

HVALA!

48Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Pet Nov 02 2007, 20:58

petra

petra
Milan ***
Milan ***

jeli ti stiglo

49Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Pet Nov 02 2007, 21:01

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

petra ::jeli ti stiglo

JESTE!

50Shta je uopste LJUBAV! - Page 2 Empty Re: Shta je uopste LJUBAV! Pet Nov 02 2007, 21:09

petra

petra
Milan ***
Milan ***

oki

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu