Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN???????????

+4
karolina 94
CUPKA
petra
OLVANJ
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Jan 18 2008, 01:53

OLVANJ

OLVANJ
M**** ***
M**** ***

AJDE..........................

petra

petra
Milan ***
Milan ***

pa am je rekao da izgled ne igra veliku ulogu ..ali ipak naj vise vole plavuse zbog kako on kaze naj lepe boje kose..ja tu znaci ne spadam jer sam crnka Crying or Very sad

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

ja se danas farbam u plavo!!! Ne zaezam se... Very Happy
MILAAAAAAAAAAANE OD DANAS SAM PLAVUSA, PA.....!!!!!! Cool Laughing Laughing Laughing

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

CUPKA ::ja se danas farbam u plavo!!! Ne zaezam se... Very Happy
MILAAAAAAAAAAANE OD DANAS SAM PLAVUSA, PA.....!!!!!! Cool Laughing Laughing Laughing

ja sam trebala biti plavusa,ali sam rekla frizerki da odsece kosu plave boje da budem smedje! Evil or Very Mad Embarassed Smile

OLVANJ

OLVANJ
M**** ***
M**** ***

I JA SE MORAM FARBATI UPLAVO.PA DA GA ZAVEDEM.HAHAHAHAHAHAHA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

OLVANJ ::I JA SE MORAM FARBATI UPLAVO.PA DA GA ZAVEDEM.HAHAHAHAHAHAHA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

ja se necu farbati,jer ne verujem da ce on samo boju kose gledati Wink ali preko leta mi je ipak kosa plava,neznam sto!

OLVANJ

OLVANJ
M**** ***
M**** ***

JESTE ZNALI DA SE ON FARBA TO JE BAŠ OUT.JA MISLIM DA SU NJEMU BITNE OSOBINE A NE IZGLAED......KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS I love you I love you I love you I love you I love you

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

OLVANJ ::JESTE ZNALI DA SE ON FARBA TO JE BAŠ OUT.JA MISLIM DA SU NJEMU BITNE OSOBINE A NE IZGLAED......KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS I love you I love you I love you I love you I love you

on kaze da mu je bitna kompletna pojava i ne voli napadne devojke tako sam citala Wink

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

plava sam... nisam napadna Very Happy Very Happy Very Happy ma ja sam zena njegovog zivota sss

10KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Jan 18 2008, 22:25

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ja vec odavno pokusavam da izadjem iz crnoga sada sam nesto smedja a na leto planiram izvuci plave pramenove pa ko zna mozda nekad postanem i plavusa

11KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Jan 18 2008, 22:29

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

petra ::ja vec odavno pokusavam da izadjem iz crnoga sada sam nesto smedja a na leto planiram izvuci plave pramenove pa ko zna mozda nekad postanem i plavusa
ako hoces da preko noci postanes plavusa, uzmi farbu XXL neverovatno kako se plava boja brzo primi na tamnu kosu... Very Happy geek

12KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Jan 18 2008, 22:37

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ma nebi odma da budem plavusa hocu malo u smedje ustvari nesto cokoldno svidja mi se ta boja

13KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pon Jan 21 2008, 22:06

daca


Mil** ***
Mil** ***

ja neznam stvarno jednom je rekao u nekom intervjuuu da voli plavuse..a potom i crnke...ko ce znati...to samo on moze da nam kazeeee

heheheheh lol! lol!

14KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Jan 25 2008, 22:10

OLVANJ

OLVANJ
M**** ***
M**** ***

MA NJEMU NIJE BITAN IZGLED BAR JA TAKO MISLIM.JEDNOM JE REKAO DA NEGLEDA BOJU KOSE VEĆ OSOBINE. afro afro afro afro afro afro afro

15KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Feb 01 2008, 02:39

petra

petra
Milan ***
Milan ***

da da u pravu si

16KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Ned Feb 17 2008, 18:49

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Suspect

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

17KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty OBRENOVAC Čet Feb 21 2008, 23:03

*MAJA*

*MAJA*
Mi*** ***
Mi***  ***

Kome je jos bitno kakva je boja kose?Ja jesam plavusa,ali to nije presudno.Najbitnije su osobine te osobe. Very Happy

18KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Čet Feb 21 2008, 23:32

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Ma kad on mene vidi zaboravice na sve plavuse ovog sveta. Ima da po svim novinama govori kako obozava cokoladu(moja boja kose)!

19KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Čet Feb 21 2008, 23:46

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

*MAJA* ::Kome je jos bitno kakva je boja kose?

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

20KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Feb 22 2008, 15:20

petra

petra
Milan ***
Milan ***

Mia Rey 17 ::Ma kad on mene vidi zaboravice na sve plavuse ovog sveta. Ima da po svim novinama govori kako obozava cokoladu(moja boja kose)!


hhahah lujko

21KAKVE  DEVOJKE  VOLI  MILAN??????????? Empty Re: KAKVE DEVOJKE VOLI MILAN??????????? Pet Feb 22 2008, 19:55

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

**JA_4ever** ::
*MAJA* ::Kome je jos bitno kakva je boja kose?

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu