Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Čari

+6
cokoladna_devojka
asdfg
milan_marija
TANJA 93
Miss Perfect
zvrler
10 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Čari Empty Čari Uto Avg 07 2007, 10:45

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Evo i ja sam otvorila temu, Moni nadam se da je to dozvoljeno. pošto prosto obožavam tu seriju, pa se nadam da ima istomišljenika, koji će posećivati ovu temu. tako da ovde možete da pišete o toj seriji i glumcima šta god hoćete, samo normalno BEZ VREĐANJA!!!

poz za sve i uzivajte. sunny sunny Very Happy Very Happy
[/b]



Poslednji put izmenio dana Uto Avg 07 2007, 16:20, izmenio ukupno 2 puta

2Čari Empty Re: Čari Uto Avg 07 2007, 16:16

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

pa naravno da je dozvoljeno!videli ste moja pravila Razz Razz
ja li4no ne gledam to....,ali ima oni koji prate lol!

https://milanstankovic.forumsr.net

3Čari Empty Re: Čari Sre Avg 08 2007, 22:58

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Monika ::pa naravno da je dozvoljeno!videli ste moja pravila Razz Razz
ja li4no ne gledam to....,ali ima oni koji prate lol!

ja se iskreno nadam, i jedva cekam da ovu temu poseti neki njihov fan. sunny sunny sunny

4Čari Empty Re: Čari Pet Avg 10 2007, 01:23

TANJA 93

TANJA 93

zvrler ::
Monika ::pa naravno da je dozvoljeno!videli ste moja pravila Razz Razz
ja li4no ne gledam to....,ali ima oni koji prate lol!

ja se iskreno nadam, i jedva cekam da ovu temu poseti neki njihov fan. sunny sunny sunny

Ja sam tu seriju malo je reci obozavala... Wink

5Čari Empty Re: Čari Pet Avg 10 2007, 13:40

zvrler

zvrler
Admin
Admin

TANJA 93 ::
zvrler ::
Monika ::pa naravno da je dozvoljeno!videli ste moja pravila Razz Razz
ja li4no ne gledam to....,ali ima oni koji prate lol!

ja se iskreno nadam, i jedva cekam da ovu temu poseti neki njihov fan. sunny sunny sunny

Ja sam tu seriju malo je reci obozavala... Wink

i ja takodje. ne zna se broj slika koje imam o njima, pa zatim tekstova, dokumenata, cak sam i sve epizode snimila I love you
drago mi je sto se nasao jos jedan njihov fan. kiss. sunny sunny sunny
[b]

6Čari Empty Re: Čari Sub Avg 11 2007, 00:10

milan_marija

milan_marija

Ja sam ovu seriju obozavala, mislim jos je obozavam, i bas mi nedostaje Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad volela bih da je ponovo prikazuju............. pa makar i reprizirali epizode........ Cool Cool

7Čari Empty Re: Čari Sub Avg 11 2007, 19:32

zvrler

zvrler
Admin
Admin

milan_marija ::Ja sam ovu seriju obozavala, mislim jos je obozavam, i bas mi nedostaje Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad volela bih da je ponovo prikazuju............. pa makar i reprizirali epizode........ Cool Cool

bas mi je drago sto je i ti volis. ja sam snimila sve epizode, tako da gledam kad hocu. sunny sunny sunny sunny

8Čari Empty Re: Čari Pon Avg 13 2007, 23:04

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

Ja sam volela ovu seriju....Volela?Obozavala!!! A najsladji mi je jos uvek Drew Fuller *drolls* ..pocnem da balavim..jao kolko njegovih slika ja imam..eh.......To je Chris ako neko ne zna...

9Čari Empty Re: Čari Pon Avg 13 2007, 23:11

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Mimmica ::Ja sam volela ovu seriju....Volela?Obozavala!!! A najsladji mi je jos uvek Drew Fuller *drolls* ..pocnem da balavim..jao kolko njegovih slika ja imam..eh.......To je Chris ako neko ne zna...

takodje, najsladji, najlepsi, najzgodniji. mmmmmm, njam, njam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

10Čari Empty Re: Čari Pon Avg 13 2007, 23:17

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

zvrler ::
Mimmica ::Ja sam volela ovu seriju....Volela?Obozavala!!! A najsladji mi je jos uvek Drew Fuller *drolls* ..pocnem da balavim..jao kolko njegovih slika ja imam..eh.......To je Chris ako neko ne zna...

takodje, najsladji, najlepsi, najzgodniji. mmmmmm, njam, njam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
MENI JE ON NAJSLADJI MAN ON THE WORLD NARAVNO POSLE MIKIJA...

11Čari Empty Re: Čari Pon Avg 13 2007, 23:20

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Mimmica ::
zvrler ::
Mimmica ::Ja sam volela ovu seriju....Volela?Obozavala!!! A najsladji mi je jos uvek Drew Fuller *drolls* ..pocnem da balavim..jao kolko njegovih slika ja imam..eh.......To je Chris ako neko ne zna...

takodje, najsladji, najlepsi, najzgodniji. mmmmmm, njam, njam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
MENI JE ON NAJSLADJI MAN ON THE WORLD NARAVNO POSLE MIKIJA...
aha, slazem se. dok se cari nisu zavrsile, a kada sam ih snimila nije mi vise bio zanimljiv. cheers cheers cheers

12Čari Empty Re: Čari Uto Avg 14 2007, 22:28

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

zvrler ::
Mimmica ::
zvrler ::
Mimmica ::Ja sam volela ovu seriju....Volela?Obozavala!!! A najsladji mi je jos uvek Drew Fuller *drolls* ..pocnem da balavim..jao kolko njegovih slika ja imam..eh.......To je Chris ako neko ne zna...

takodje, najsladji, najlepsi, najzgodniji. mmmmmm, njam, njam. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
MENI JE ON NAJSLADJI MAN ON THE WORLD NARAVNO POSLE MIKIJA...
aha, slazem se. dok se cari nisu zavrsile, a kada sam ih snimila nije mi vise bio zanimljiv. cheers cheers cheers
Meni je i sad NAJMEDENIJI!!!A volela sam i Pejdz, al sad mi nije vise interesantna.....

13Čari Empty Re: Čari Ned Avg 26 2007, 19:20

cokoladna_devojka



ja sam gledala...ehh... bio je to zakon od serije....steta sto vise nema...

14Čari Empty Re: Čari Uto Nov 13 2007, 00:24

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ja nisam gledala

15Čari Empty Re: Čari Uto Nov 13 2007, 01:35

zvrler

zvrler
Admin
Admin

joj ja bas dugonisam bila, sram me bilo,ali stvarno,jedva stizem i na grandov 4um i tamo sam po pola sata najvise.

jako mi je drago da ima dosta obozavalaca ove serije, JEEEEEEEE! ! ! ! ! ! ! ! e pa slobodno postavljjte slike i sta god hocete.... Wink Wink Wink Wink Wink

16Čari Empty Re: Čari Sub Feb 09 2008, 01:23

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

ako ne obnovite temu u roku od 24h, zakljucavam je

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

17Čari Empty Re: Čari Pon Feb 25 2008, 23:58

ivana

ivana
Mi*** ***
Mi***  ***

nikad nisam propustila epizodu jer je serija bila veoma dobra i uvek cu je pamtiti

http://www.milanstankovic-.piczo.com

18Čari Empty Re: Čari Uto Feb 26 2008, 11:41

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Serija je bila savrsena, steta sto se zavrsila, a Drew Fuller...mmm!

19Čari Empty Re: Čari Uto Feb 26 2008, 19:53

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

Mia Rey 17 ::Serija je bila savrsena, steta sto se zavrsila, a Drew Fuller...mmm!

ne otimaj gaaaaaaa!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj jjj fff fff fff ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd fff fff fff fff fff fff fff fff jjj jjj

Evo ti:

aaa

ne ljuti se!! ss

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

20Čari Empty Re: Čari Uto Feb 26 2008, 22:10

ivana

ivana
Mi*** ***
Mi***  ***

meni su drew i brian krause bili najbolji

http://www.milanstankovic-.piczo.com

21Čari Empty Re: Čari Uto Feb 26 2008, 22:32

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Ne ljutim se, ionako mi je on na nekom 15 mestu, ali ga i dalje volim. Very Happy

22Čari Empty Re: Čari Uto Feb 26 2008, 22:51

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

hehehehe..........

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu