Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tanja

+4
DUNJ@@
zvrler
Miss Perfect
TANJA 93
8 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Tanja Empty Tanja Sub Avg 11 2007, 00:34

TANJA 93

TANJA 93

Caos svima...Ja se zovem Tanja,a na Grandovom forumu upisana sam kao TANJA 93...
Pa evo nesto o meni:Volim da gledam tv:filmove,serije,razne emisije,ma sve..A najvise volim da gledam i slusam Milana Stankovica..hehe.Omiljeni pevaci su mi:Tose Proeski i naravno MIki...Ko hoce nesto da me pita,slobodno..
Jos jednom kiss za sve Very Happy

2Tanja Empty Re: Tanja Sub Avg 11 2007, 00:41

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

https://milanstankovic.forumsr.net

3Tanja Empty Re: Tanja Sub Avg 11 2007, 19:33

zvrler

zvrler
Admin
Admin

dobro nam dosla Tanja. nadam se da ces se lepo zabaviti no ovom forumu sunny sunny sunny sunny . kiss i poz cheers cheers cheers

4Tanja Empty hejj Pon Avg 13 2007, 15:55

DUNJ@@



hej krasiwice evo i mene na onaj forum drugi ne mogu da se refistrujem a nekada sam mogla Crying or Very sad , zovem se dunja iz bosne sam obozavam milanaaa , ma ne znam sta vise ,sta mi vi radite,kissssssssssssss queen

5Tanja Empty Re: Tanja Pon Avg 13 2007, 21:53

zvrler

zvrler
Admin
Admin

DUNJ@@ ::hej krasiwice evo i mene na onaj forum drugi ne mogu da se refistrujem a nekada sam mogla Crying or Very sad , zovem se dunja iz bosne sam obozavam milanaaa , ma ne znam sta vise ,sta mi vi radite,kissssssssssssss queen

otvori svoj topic i kazi nam sve sto zelis o sebi sunny sunny sunny
dobrodosla.

6Tanja Empty Re: Tanja Pon Avg 13 2007, 22:35

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

Dobrodosle obe!!!!!!!

7Tanja Empty Re: Tanja Sre Jan 30 2008, 16:58

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

wellcome i sa moje strane!!! cheers

8Tanja Empty Re: Tanja Pet Feb 01 2008, 02:31

petra

petra
Milan ***
Milan ***

dobrodosla

9Tanja Empty Re: Tanja Ned Feb 17 2008, 15:23

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

welcome

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

10Tanja Empty Re: Tanja Sre Feb 20 2008, 11:40

petra

petra
Milan ***
Milan ***

Miss Perfect ::welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

11Tanja Empty Re: Tanja Ned Feb 24 2008, 22:42

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

petra ::
Miss Perfect ::welcomeeeeeeeeeeeeeeeee tose ti je omiljeni...........suuuper je on upoznala sam ga ali tako je ruzan u zivo affraid

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

sto places?? Rolling Eyes

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» tanja savic

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu