Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN

+10
*MAJA*
karolina 94
miki*the best of
maja_rakitić10
~Lady_Flame~
**Bela griva**
daca
nikola
petra
OLVANJ
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Pet Feb 22 2008, 14:56

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ajd bre kazi nam svima tu tajnicu

27ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Pet Feb 22 2008, 14:59

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

i mene zanima... kazi nam

28ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Pet Feb 22 2008, 15:11

petra

petra
Milan ***
Milan ***

da da ajd bre

29ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Pet Feb 22 2008, 16:02

GoGiC

GoGiC

hmmm..bas se pitam zasto.... lll

30ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Pet Feb 22 2008, 22:49

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Violeta? Ajd reci! Kome ces ako neces Krasiwama ili nam posalji svima na pm? Please...

31ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Sub Feb 23 2008, 23:30

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

Mia Rey 17 ::Violeta? Ajd reci! Kome ces ako neces Krasiwama ili nam posalji svima na pm? Please...

pa............................... obrisacu ovo....... evo:

moja mama je lecila MK-a pre nego sto se prijavio za ZG!

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

32ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Sre Jul 23 2008, 01:09

iwena

iwena
M**** ***
M**** ***

Zato sto je nekako poseban..najbolji Smile

33ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN - Page 2 Empty Re: ZASTO VAM SE SVIDEO MILAN Čet Avg 07 2008, 00:50

_KrAsIwIcA_

_KrAsIwIcA_

zasto mi se svideo?Ma zbog svega baaa...zato sto sav poseban unikatan...svidja mi se njegov karakter,glas,ma sav mi se svidjaaa....Miki Milane bas mi ne das mira Very Happy:D:D

Joj joj Miki Miki joj sve bi dusho dala kad bi bio moj....OBOZAVAM TE MILANEEEE Very Happy:D:D:D

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu