Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Cega se najvise plasite?

+22
krasiva Mira
nikola
ina'93
karolina 94
daca
srnna
petra
Divljakusha
CUPKA
Krasiwche
Marina <3 M <3
*amanda*
Mateja
Roberta
Krki
DUNJ@@
MAJA_NS
asdfg
Maja-93
milan_marija
zvrler
Miss Perfect
26 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Cega se najvise plasite? Empty Cega se najvise plasite? Pon Avg 06 2007, 16:02

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

pa...... Suspect

https://milanstankovic.forumsr.net

2Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Sre Avg 08 2007, 23:28

zvrler

zvrler
Admin
Admin

samoce. uzasno se plasim da ne ostanem sama, mislim u smislu da nemam nikoga, tamo negde za nekih 30-40 godina. da ostarim kao, usamljena, cangrizava, odvratna zena.

3Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Sre Avg 08 2007, 23:49

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

jaooooo sve moje frendice govore isto sto i ti........pa kako da ostanete sami ljudi moji!!!ako ti je to jedini strah...uzivaj Wink
ja sam do skoro imala uzasan strah od liftova ali sam taj problem kojim 4udom resila lol! Razz

https://milanstankovic.forumsr.net

4Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 00:16

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Monika ::jaooooo sve moje frendice govore isto sto i ti........pa kako da ostanete sami ljudi moji!!!ako ti je to jedini strah...uzivaj Wink
ja sam do skoro imala uzasan strah od liftova ali sam taj problem kojim 4udom resila lol! Razz

pa nadam se da se taj strah nece ostvariti. Cool a kako mogu da uradim sve te stvari sto si nabrojala, na onom 4umu?

5Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 00:22

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

zvrler ::
Monika ::jaooooo sve moje frendice govore isto sto i ti........pa kako da ostanete sami ljudi moji!!!ako ti je to jedini strah...uzivaj Wink
ja sam do skoro imala uzasan strah od liftova ali sam taj problem kojim 4udom resila lol! Razz

pa nadam se da se taj strah nece ostvariti. Cool a kako mogu da uradim sve te stvari sto si nabrojala, na onom 4umu?
sad cu da ti objasnim na pm Razz Wink

https://milanstankovic.forumsr.net

6Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 15:39

milan_marija

milan_marija

Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No

7Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 15:49

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek

https://milanstankovic.forumsr.net

8Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:10

milan_marija

milan_marija

Monika ::
milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek
TI NISI NORMALNA Shocked Shocked ja bih se momentalno slogirala, a PADOBRAN, na to ne smem ni da pomisljam................ Mad

Ma razumem te, moja najbolja drugarica je ista kao ti, koliko ja mrzim i ne podnosim visinu, ona je toliko voli............. bounce

9Cega se najvise plasite? Empty .. Čet Avg 09 2007, 16:14

Maja-93

Maja-93
M**** ***
M**** ***

milan_marija ::
Monika ::
milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek
TI NISI NORMALNA Shocked Shocked ja bih se momentalno slogirala, a PADOBRAN, na to ne smem ni da pomisljam................ Mad

Ma razumem te, moja najbolja drugarica je ista kao ti, koliko ja mrzim i ne podnosim visinu, ona je toliko voli............. bounce

Ja sam se pre bojala visine,a sad ako treba idem i na mesec Laughing sad se bojim samo divljih zveri Mad

10Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:33

milan_marija

milan_marija

Maja-93 ::
milan_marija ::
Monika ::
milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek
TI NISI NORMALNA Shocked Shocked ja bih se momentalno slogirala, a PADOBRAN, na to ne smem ni da pomisljam................ Mad

Ma razumem te, moja najbolja drugarica je ista kao ti, koliko ja mrzim i ne podnosim visinu, ona je toliko voli............. bounce

Ja sam se pre bojala visine,a sad ako treba idem i na mesec Laughing sad se bojim samo divljih zveri Mad

Ja se vala jos plasim visine, a i dubine.......................a da nisam vam rekla jos jedan moj strah, mozda je malo smesan........plasim se paukova.......... Embarassed Embarassed

11Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:39

zvrler

zvrler
Admin
Admin

milan_marija ::
Maja-93 ::
milan_marija ::
Monika ::
milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek
TI NISI NORMALNA Shocked Shocked ja bih se momentalno slogirala, a PADOBRAN, na to ne smem ni da pomisljam................ Mad

Ma razumem te, moja najbolja drugarica je ista kao ti, koliko ja mrzim i ne podnosim visinu, ona je toliko voli............. bounce

Ja sam se pre bojala visine,a sad ako treba idem i na mesec Laughing sad se bojim samo divljih zveri Mad

Ja se vala jos plasim visine, a i dubine.......................a da nisam vam rekla jos jedan moj strah, mozda je malo smesan........plasim se paukova.......... Embarassed Embarassed

joj i ja isto, uf i mrzim ih uzasno. Mad Mad Mad Mad

12Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:49

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

U ja se plasim svacega......npr liftova, podseti me Monika...dobro vise se ne plasim...Zavisi gde i koji llift....Ako je neka morbidna zgrada onda BEZI!!!!!!!!!!!!Onda pasa.....E njih se plasim....Uvek i svkakavih..Ja zato lepo vise volim mace...Umiljate i preswatke..Miki me podseca na macku..No, nevermind ako se setim podelicu sa vama jos neku moju fobiju..

13Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:51

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Mimmica ::U ja se plasim svacega......npr liftova, podseti me Monika...dobro vise se ne plasim...Zavisi gde i koji llift....Ako je neka morbidna zgrada onda BEZI!!!!!!!!!!!!Onda pasa.....E njih se plasim....Uvek i svkakavih..Ja zato lepo vise volim mace...Umiljate i preswatke..Miki me podseca na macku..No, nevermind ako se setim podelicu sa vama jos neku moju fobiju..

joj, ja mrzim macke. odvratne su mi. onako zgoljave i fuj kad pocnu da te grebu. uzas, psi su mnogo umiljatiji.

14Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 16:54

MAJA_NS

MAJA_NS

e ja bolje da kazem cega se ne plasim!!! ja se svega bojim! Very Happy Very Happy
najvise od svega se plasim grmljavine, zubara, PAUKOVA!!, lifta(malo sam klaustrofobicna!) i samoce!! eto! ali npr. visine se uopste ne bojim! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

15Cega se najvise plasite? Empty . Čet Avg 09 2007, 16:56

Maja-93

Maja-93
M**** ***
M**** ***

zvrler ::
Mimmica ::U ja se plasim svacega......npr liftova, podseti me Monika...dobro vise se ne plasim...Zavisi gde i koji llift....Ako je neka morbidna zgrada onda BEZI!!!!!!!!!!!!Onda pasa.....E njih se plasim....Uvek i svkakavih..Ja zato lepo vise volim mace...Umiljate i preswatke..Miki me podseca na macku..No, nevermind ako se setim podelicu sa vama jos neku moju fobiju..

joj, ja mrzim macke. odvratne su mi. onako zgoljave i fuj kad pocnu da te grebu. uzas, psi su mnogo umiljatiji.

slazem se sa tobom

16Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 17:04

asdfg

asdfg
Mi*** ***
Mi***  ***

MAJA_NS ::e ja bolje da kazem cega se ne plasim!!! ja se svega bojim! Very Happy Very Happy
najvise od svega se plasim grmljavine, zubara, PAUKOVA!!, lifta(malo sam klaustrofobicna!) i samoce!! eto! ali npr. visine se uopste ne bojim! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
e hvala ti majo podseti me lepo..i ja sma malo klaustrofobicna....

17Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Čet Avg 09 2007, 20:21

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

milan_marija ::
Monika ::
milan_marija ::Ja se najvise plasim visine, uf , kad samo pomislim na visinu sva se najezim............. No
uh.....ja je oobozavam....mama mi neda da ska4em iz padobranaaaaaaaaaaaa uh....rastuzih se... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
obozavam visinu i zivim u visokoj zgradi.....jao kad dolazi neki majstor na krov ja se obavezno uvu4em sa njim gore geek
TI NISI NORMALNA Shocked Shocked ja bih se momentalno slogirala, a PADOBRAN, na to ne smem ni da pomisljam................ Mad

Ma razumem te, moja najbolja drugarica je ista kao ti, koliko ja mrzim i ne podnosim visinu, ona je toliko voli............. bounce
hmmmmmmm nema ni4eg lepse od visine.....uh sta bih dala sza samo jedno bacanje padobranom... bounce hhehe pa moja mama affraid pale Razz Razz

https://milanstankovic.forumsr.net

18Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Pet Avg 10 2007, 01:35

milan_marija

milan_marija

MAJA_NS ::e ja bolje da kazem cega se ne plasim!!! ja se svega bojim! Very Happy Very Happy
najvise od svega se plasim grmljavine, zubara, PAUKOVA!!, lifta(malo sam klaustrofobicna!) i samoce!! eto! ali npr. visine se uopste ne bojim! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Hehehehe, seko i ti se plasis paukova, ja sam mislila da sam jedina...... Rolling Eyes ONI SU MENI PROSTO ODVRATNI Mad Mad Mad Mad Mad A kad ih vidim, moja faca je ovakva affraid

19Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Sub Avg 11 2007, 18:59

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

https://milanstankovic.forumsr.net

20Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Sub Avg 11 2007, 19:40

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Monika ::evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

joj Moni uzas, fuj Cega se najvise plasite? H035

21Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Sub Avg 11 2007, 20:54

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

zvrler ::
Monika ::evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

joj Moni uzas, fuj Cega se najvise plasite? H035
Sad tako ti za moj poklon Sad

https://milanstankovic.forumsr.net

22Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Ned Avg 12 2007, 16:48

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Monika ::
zvrler ::
Monika ::evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

joj Moni uzas, fuj Cega se najvise plasite? H035
Sad tako ti za moj poklon Sad
sorry, ali znas da mrzim paukove. to i nije bas neki poklon. scratch

23Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Ned Avg 12 2007, 20:44

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

zvrler ::
Monika ::
zvrler ::
Monika ::evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

joj Moni uzas, fuj Cega se najvise plasite? H035
Sad tako ti za moj poklon Sad
sorry, ali znas da mrzim paukove. to i nije bas neki poklon. scratch
Evil or Very Mad Sad Razz

https://milanstankovic.forumsr.net

24Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Ned Avg 12 2007, 20:51

zvrler

zvrler
Admin
Admin

Monika ::
zvrler ::
Monika ::
zvrler ::
Monika ::evo nesto za vas Cega se najvise plasite? A015

joj Moni uzas, fuj Cega se najvise plasite? H035
Sad tako ti za moj poklon Sad
sorry, ali znas da mrzim paukove. to i nije bas neki poklon. scratch
Evil or Very Mad Sad Razz
jel se ljutis? Surprised Surprised Surprised

25Cega se najvise plasite? Empty Re: Cega se najvise plasite? Pon Avg 13 2007, 16:33

DUNJ@@



CUJ CEGA SE PLASIM MONIKEEEEE AAAA

ZAJEBAVAM SE PLASIM SE SVACEKA ZMIJAA AAAAAAAAA, BUBA, MORSKIH ZIVULJKI ..... S*E*B*E .....!!!!



STA MI VI RADITE??


LJUBAC ZA SVEE pig

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu