Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Empty Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Ned Avg 17 2008, 14:39

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! Gde steeeeeeee!!!!!!!!!!?????? Evo me opet!!!!!!!!!!!!!!!!! Sta ima novo??? Forum vam super napreduje!!!!!!!!!!!! Odkad nisam bila na forumu!!!!!!!!!!!!!!! Big kiss za sve!!!!!!!!!!!!! Narocito za maju, cupku i za onu devojku s kojom sam se svadjala (ne znam, nick), ali ce se prepoznati, cinimi se alexandra,ali mislim da nije!!!!!! Pozdrav, od bele griveeeee!!!!!! xx xx xx xx Hoce neko malo???

Cupka jel se secas?? xx xx cc cc Malo smo pijane.... cc cc cc cc cc cc cc

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

2Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Empty Re: Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Ned Avg 17 2008, 19:37

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Hej Devojko pa gde si ti?! Falila si mi Very Happy .... znaci ponovo cemo po starom ... cc cc cc cc cc cc cc cc cc cc cc juuuuuuhuuuuuuuuu dd




samo mala napomena ovo sam prebacila u FreeTalk da nebi sefica opominjala jj

3Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Empty Re: Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!! Ned Nov 08 2009, 00:19

krasiva Mira

krasiva Mira
Mi*** ***
Mi***  ***

**Bela griva** ::Ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!! Gde steeeeeeee!!!!!!!!!!?????? Evo me opet!!!!!!!!!!!!!!!!! Sta ima novo??? Forum vam super napreduje!!!!!!!!!!!! Odkad nisam bila na forumu!!!!!!!!!!!!!!! Big kiss za sve!!!!!!!!!!!!! Narocito za maju, cupku i za onu devojku s kojom sam se svadjala (ne znam, nick), ali ce se prepoznati, cinimi se alexandra,ali mislim da nije!!!!!! Pozdrav, od bele griveeeee!!!!!! xx xx xx xx Hoce neko malo???

Cupka jel se secas?? xx xx cc cc Malo smo pijane.... cc cc cc cc cc cc cc

Mislim da je mislila na mene Smile
Jer smo stvarno bile katastrofaaaa hahaha Smile

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu