Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

molim ima li ko milanov broj

+2
CUPKA
slatka-opasna
6 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1molim ima li ko milanov broj Empty molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:37

slatka-opasna



daj te mi broj molim vas..miki volim te..tvoja slatka krasiwa

2molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:38

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

lakse je doci do broja Vojislava Kostunice nego do Mikijevog Very Happy

3molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:45

slatka-opasna



e ja cu poluditiii...ma ljudi citala sam negdje da neko ima njegov broj ili mail ili msn dajte bilo sta poludicuuu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

4molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:46

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

imam ja neki broj ali neverujem da je to njegov broj...

5molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:46

slatka-opasna



pa jesi probavala da nazoves ili bilo sta

6molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:47

slatka-opasna



ej cupka posto sam prvi put ovdje mallo sam zbunjena..vidim ti si ovdje glavna pojasni mi mallo

7molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:48

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

zvala sam, javio se muski glas ali brzo je pukla veza...Posle kad sam zvala , cula se samo muzika

8molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:50

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

slatka-opasna ::ej cupka posto sam prvi put ovdje mallo sam zbunjena..vidim ti si ovdje glavna pojasni mi mallo
nije frka.... samo reci sta te zanima Very Happy tu sam da pomognem

9molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:50

slatka-opasna



hvala na primjer gdje sam ja..hahaha

10molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:51

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

trenutno si na forumu Very Happy

11molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:52

slatka-opasna



cupka izgubila sam seeee

12molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:52

slatka-opasna



eh a da mi mallo razjasnis

13molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:53

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

trenutno si na forumu svoje ime videces skroz na dnu foruma u levom uglu pored mog imena Very Happy

14molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:53

slatka-opasna



cupka hoces mi dati taj broj ja cu poslati por pa ti javim

15molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:54

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

na PM poslacu ti broj... nemogu ovako javno...

16molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:56

slatka-opasna



ajde cupka odmah mozda necu znati naci hahaha

17molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 21:58

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Poslala sam ti privatnu poruku ... na vrhu foruma ce ti pisati da imas poruku... lako je

18molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:00

slatka-opasna



cupka ja ti kazem neznam se snaci daj mi svooj msn ja moram uvjezbati neznam se snaci ni naci

19molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:01

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

20molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:02

slatka-opasna



cupkaaa jesi li tuuuuuu

21molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:02

slatka-opasna



sad cu probati javim se ok

22molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:03

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

ok Very Happy

23molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:04

slatka-opasna



cupka jel chupkica+cupka

24molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:05

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

chupkica_cupka

25molim ima li ko milanov broj Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:05

slatka-opasna



cupkaaaaaaaaaaaaaaa

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu