Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

molim ima li ko milanov broj

+2
CUPKA
slatka-opasna
6 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:06

slatka-opasna



e sad je dobro

27molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Uto Jul 01 2008, 22:53

slatka-opasna



MIKIIII MILANEEEEE VOLIM TEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

28molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 00:04

slatka-opasna



Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No zz zz

29molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 14:30

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

i da dobijesh milanov broj 100% ti se nece javiti, javlja se i odgovara na poruke samo onima koje poznaje tj. samo onima koje ima u imeniku.

30molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 14:32

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

E da, i ovo ne treba u press, nisam sigurna bas ni da ovde odgovara, ali u svakom sluchaju je bolje nego tamo Smile

31molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 16:25

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

ma ovo bi trebalo u spomenar al neka stoji jos malo

32molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 20:56

slatka-opasna



imate li msn,mail bilo sta dajte moram da ga cujemm Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

33molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Sre Jul 02 2008, 22:09

slatka-opasna



Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Crying or Very sad

34molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 09:58

slatka-opasna



mikiiiiiiiiiiii

35molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 10:57

slatka-opasna



eejj

36molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 13:16

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

eeeej ti si skroz čaknuta za njime....pa čovječe shvati da nečeš moči išta dobiti od njega zato jer je on JAVNA LIČNOST....OK....

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

37molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 13:19

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

dosadna si več postala...da istina je da ga i ja obožavam....ali barem svačam za razliku od tebe da NE MOGU DOBITI KONTAKT SA NJIME....i još nešto NE ŽELIM SE SVAĐAT....ODMA DA TI KAŽEM....

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

38molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 18:44

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

Devojka mora da je nova Smile ili nije sa nasih prostora pa nije upucena u mnoge stvari Very Happy moracemo malo da se strpimo i da joj pomognemo da shvati neke stvari.Nadam se da cu imati pomoc od vas ostalih....Very Happy

39molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 21:07

*PUSA_CMOKIC*

*PUSA_CMOKIC*
Mi*** ***
Mi***  ***

Like a Star @ heaven Pametna moja sekica... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Like a Star @ heaven

40molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 21:20

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

hehehe

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

41molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 21:52

slatka-opasna



pa hvala vam vidim nisam ovdje dobro dosla izvinjavam se sto sam vam smetala

42molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 23:12

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

joooj....odma tuga...plač...nisam tobrodošla ovo ono....sam smor....MI NISMO REKLE DA NISI DOBRODOŠLA VEČ DA NEEEEEE MOŽEŠ I JOŠ JEDNOM TI PONAVLJAM NEEEEEE MOŽEŠ NIKOJI KONTAKT DOBIT OD MILANA ZATO JER JE ON JAVNA LIČNOST I NEMA VREMENA DA UOPŠTE BRINE ZA TO KAD I U KOLIKO ČE SPAVAT I ITD....KAMALI DA PRIČA SA SVOJOM PORODICOM....
prvo si navalila na čoveka a sad vičeš kako nisi dobrodošla tu.....

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

43molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Čet Jul 03 2008, 23:14

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

i nije ni čudo da si dosadila....u najmanje pet različite teme ti si pitala dali ima iko tel.broj od njega msn ili bilo šta....nakon toga još tu xy puta......grrrr....di ti nece rec covek jednom onda STOP!!!!!

Evil or Very Mad

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

44molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Pet Jul 04 2008, 01:23

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

samo polako molim vas!!!Ovde je svako dobro dosao i svaka nova krasiwa na ovom forumu docekana je sa velikom srecom (nadam se da se to i vidi)Smile Slatka opasna, je nova i mi treba da se potrudimo da je uvedemo u nas svet!!!Smile

45molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Pet Jul 04 2008, 10:28

slatka-opasna



pa vidis cupka ovdje izgleda da niko nikad nije bio nov,ja nisam kriva sto sam luda za milanom pa se trudim ako nekako mogu doci do njega nema potrebe da budem vise tu i molim da se ne ponasate tako prema meni jer nisam glupaca i ne podnosim da me neko vrijedja kome se nesvidjam ja i moje tebe i pitanja nek ne cita jjj fff

46molim ima li ko milanov broj - Page 2 Empty Re: molim ima li ko milanov broj Pet Jul 04 2008, 13:15

Miss Perfect

Miss Perfect
Admin
Admin

krasiva4ever bez raspravljanja.
OVA TEMA JE TREBALA DIREKTNO U SPOMENAR!
Slatka opasna welcome,ali ovakve teme nisu potrebne.

Toliko od mene.

LOCK!

https://milanstankovic.forumsr.net

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu