Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Best friend on the forum!?

+11
MIA 94
~Lady_Flame~
maja_rakitić10
**Bela griva**
Sweet_krasiva
karolina 94
petra
srnna
Mateja
CUPKA
Miss Perfect
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Pon Apr 21 2008, 21:04

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

odprilike.... lll

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

27Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Uto Apr 22 2008, 14:15

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Bilo bi lepo da se bar mi iy Srbije upoznamo Sad

28Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Uto Apr 22 2008, 21:01

MIA 94


Mi*** ***
Mi***  ***

Hajde stvarno da se upoznamo ja bih bas volela!!! Very Happy
Mozemo za letnji posto tad imamo vise vremena,sad sigurno svi imate obaveze. ggg ggg ggg

29Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Uto Apr 22 2008, 21:23

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

važi šefice..... Wink ggg

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

30Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 11:00

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

MIA 94 ::Hajde stvarno da se upoznamo ja bih bas volela!!! Very Happy
Mozemo za letnji posto tad imamo vise vremena,sad sigurno svi imate obaveze. ggg ggg ggg
Da, to bi bilo divno! hhh

31Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 11:02

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Mia Rey 17 ::
MIA 94 ::Hajde stvarno da se upoznamo ja bih bas volela!!! Very Happy
Mozemo za letnji posto tad imamo vise vremena,sad sigurno svi imate obaveze. ggg ggg ggg
Da, to bi bilo divno! hhh
Ili da se dogovorimo, da saznamo kad Milan gostuje u Bravo Shou ili kod Lee Kis, ili negde, pa da sve zajedno tamo odemo, i tako upozznamo i njega, a i medjusobno se upoznamo uzivo?

32Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 20:16

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

Mia Rey 17 ::
Mia Rey 17 ::
MIA 94 ::Hajde stvarno da se upoznamo ja bih bas volela!!! Very Happy
Mozemo za letnji posto tad imamo vise vremena,sad sigurno svi imate obaveze. ggg ggg ggg
Da, to bi bilo divno! hhh
Ili da se dogovorimo, da saznamo kad Milan gostuje u Bravo Shou ili kod Lee Kis, ili negde, pa da sve zajedno tamo odemo, i tako upozznamo i njega, a i medjusobno se upoznamo uzivo?

e pa kod mene mislim da to neče iči ali bi jako volela da sam na tom mestu gde ti predlažeš...naime ja sam još jednom ponavljam iz slovenije tako da ne znam baš da bi mogla to da nagovorim svoje roditelje....

Crying or Very sad zz Crying or Very sad zz Crying or Very sad zz

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

33Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 20:25

MIA 94


Mi*** ***
Mi***  ***

Sto se mene tice dogovoreno,samo kako da saznamo kad i gde gostuje. I da se bar nas nekoliko i Srbije upoznamo i vidimo naseg Milana.
Majo nemoj da brines ja i ti se vidimo na leto!!! ggg ggg ggg

34Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 20:42

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

kako kad si tiu Novom mestu a ja u Trbovlju... silent pale silent lll

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

35Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Sre Apr 23 2008, 20:44

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

krasiwa4ever ::kako kad si tiu Novom mestu a ja u Trbovlju... silent pale silent lll

P.S. izvini ako sam naopako razumela

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

36Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Čet Apr 24 2008, 18:59

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

Jao, samo kad bi mogle da saznamo gde i kad gostuje, one na Grandovom forumu sve znaju, mozda da pitamo Moniku, ona je i tamo pa mozda zna?

37Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Čet Apr 24 2008, 20:00

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

Mia Rey 17 ::Jao, samo kad bi mogle da saznamo gde i kad gostuje, one na Grandovom forumu sve znaju, mozda da pitamo Moniku, ona je i tamo pa mozda zna?

slažem se sa tobom mia...trebala bi nam pomoč....... lll

;;

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

38Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Čet Apr 24 2008, 20:46

MIA 94


Mi*** ***
Mi***  ***

krasiwa4ever ::
Mia Rey 17 ::Jao, samo kad bi mogle da saznamo gde i kad gostuje, one na Grandovom forumu sve znaju, mozda da pitamo Moniku, ona je i tamo pa mozda zna?

slažem se sa tobom mia...trebala bi nam pomoč....... lll

;;
Slazem se sa vama pitajte Moniku pa mi posle kazite. Vazi?

39Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Čet Apr 24 2008, 21:21

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

molim vas ne skrecite sa teme... imate Chat pa tamo pisite... ne terajte me da brisem Cool


da sad ja ne skrenem sa teme...
vec rekoh nema te krasiwe koja meni nije najbolji drug ili drugarica... Very Happy

40Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Pet Apr 25 2008, 22:46

~Lady_Flame~

~Lady_Flame~
Moderator
Moderator

CUPKA ::molim vas ne skrecite sa teme... imate Chat pa tamo pisite... ne terajte me da brisem Cool


da sad ja ne skrenem sa teme...
vec rekoh nema te krasiwe koja meni nije najbolji drug ili drugarica... Very Happy
Ajoj sorry Cupka, ja jos mod... Sta cu, zanele me ideje... Very Happy
Meni su svi sa ovog foruma Best Friends, osobe koje mozda mogu da izdvojim su moja Violeta, MIA 94, Krasiwa 4ever, Krasiwa Mira, Aleksandra, Cupka... Nadam se da nisam nikoga izostavila. Very Happy

41Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Pet Maj 02 2008, 23:38

DEXTER

DEXTER

Svi ste OK!!! CmoooooooooooKKK vas dexy

42Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Ned Maj 04 2008, 18:35

maja_rakitić10

maja_rakitić10
Mila* ***
Mila* ***

i mi tebe..... Wink ggg ....barem ja....Wink

http://cid-33a85d1601389d8d.spaces.live.com/

43Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Pon Maj 05 2008, 10:56

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

DEXTER ::Svi ste OK!!! CmoooooooooooKKK vas dexy
joj dex tebe volim najvise zbog one pesme Razz Cool

44Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Uto Maj 06 2008, 19:31

CUPKA

CUPKA
Moderator
Moderator

evo nasla sam neku pemu o prijateljstvu

Prijatelj je čisto djelo Božje.
Bog uspostavi tu "ljudsku kategoriju",
Bog stvori to Srce,
Bog dade od Duha svog.
Tako nastaje Prijatelj!

Prijatelj - to je čudesni Božji zahvat!
Prijatelj je odsjev Trojedinog Boga,
Osoba je to velikoga srca
Prožetog Njegovom veličanstvenom ljubavlju.

Prijatelj uvijek uzdiže k visinama svijetlim
Do zvijezda sjajnih, do prijestola Božjeg bijeloga.
Prijatelj je novi čovjek, novi stvor
Koji po Kristu Gospodinu nasta.
Prijatelj je slika samoga Krista koj' Spasitelj je
Koj' Oca pozna i njegovo kraljevstvo ljubavi gradi.

Zato moj Prijatelj cijene nema,
Nema cijene što se mjerit ne da,
Nema cijene što je dio Neizmjernog,
Nema cijene Srce Prijatelja koji mene ljubi.

Moj Prijatelj poljubac je Božji meni
Moj Prijatelj zagrljaj je ljubavi Njeg've
MOJ PRIJATELJ NAJVEĆE JE MOJE BLAGO!
*
Neka je blagoslovljen Bog
Po Prijatelju mom!

hhh hhh hhh Sve vas volim Razz Razz Razz Razz

45Best friend on the forum!? - Page 2 Empty Re: Best friend on the forum!? Ned Maj 11 2008, 18:54

iwena

iwena
M**** ***
M**** ***

ovde jos uvek niko ne poznajem..tako da jos uvek nemam best friend iz ovog 4uma Rolling Eyes

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Similar topics

-

» forum
» ~~Forum~~
» FORUM!!
» !!!GRAND FORUM!!!

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu