Milan Stankovic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Milan Stankovic

Dobro dosli na FAN FORUM Milana Stankovica...Garantujemo vam puno zabave druzenja sa najvecim Milanovim fanovima WELCOME


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

STA VAM OVOG TRENUTKA NAJVISE NEDOSTAJE?!

+8
karolina 94
carice
daca
blesava mala
Ivona
petra
Mateja
CUPKA
12 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

CUPKA ::nedostaju mi petra i karolina...devojke voooolim vas...

jao koji sam ja baksuz sad se necu moci kuckati sa vama 1mesec Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad affraid Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

daca


Mil** ***
Mil** ***

i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

deny ::i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cupka i petra su one koje sada bih da vidim ili da citam sta pisu

daca


Mil** ***
Mil** ***

karolina 94 ::
deny ::i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cupka i petra su one koje sada bih da vidim ili da citam sta pisu

petru znam ali ne znam ko je ta cupka...s njom se jos nisam dopisivala

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

daca ::
karolina 94 ::
deny ::i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cupka i petra su one koje sada bih da vidim ili da citam sta pisu

petru znam ali ne znam ko je ta cupka...s njom se jos nisam dopisivala


videces kad se budes dopisivala sa mojom sekom cupkom brzo ces swe naj misliti o njoj

daca


Mil** ***
Mil** ***

karolina 94 ::
daca ::
karolina 94 ::
deny ::i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cupka i petra su one koje sada bih da vidim ili da citam sta pisu

petru znam ali ne znam ko je ta cupka...s njom se jos nisam dopisivala


videces kad se budes dopisivala sa mojom sekom cupkom brzo ces swe naj misliti o njoj

a pa dobro kad se budem dop videcu kakva je ehehheh

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

daca ::
karolina 94 ::
daca ::
karolina 94 ::
deny ::i meni petra nedostaje sad ces mi i ti nedostajati Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

cupka i petra su one koje sada bih da vidim ili da citam sta pisu

petru znam ali ne znam ko je ta cupka...s njom se jos nisam dopisivala


videces kad se budes dopisivala sa mojom sekom cupkom brzo ces swe naj misliti o njoj

a pa dobro kad se budem dop videcu kakva je ehehheh

da jer ipak swako ima swoje misljenje

petra

petra
Milan ***
Milan ***

moje drustvoo Sad Sad Sad
koliko mi samo fale Sad

nikola


Mi*** ***
Mi***  ***

meni kompijuter lap top

petra

petra
Milan ***
Milan ***

karolina cupka deny..gde ste bre

karolina 94

karolina 94
Mila* ***
Mila* ***

petra ::karolina cupka deny..gde ste bre

sad jedno vreme sam tu,meni nedostaju moje seke

petra

petra
Milan ***
Milan ***

i ti meni nedotajes jbt ajd posalji i pruku ili me samo cimni sledeci put kad dodjes na forum d apokusam doci i ja

krasiva Mira

krasiva Mira
Mi*** ***
Mi***  ***

Meni nedostaje moja zemlja Rebublika Srpska,moje selo Suvo Polje,moj Grad Bijeljina,moje društvoooo!!! zz zz zz zz zz zz
Sve iz moje zemlje mi nedostaje zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz zz

petra

petra
Milan ***
Milan ***

ajoooj kome pricas...i meni isto nedostaje moja PERUBLIKA SRPSKA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

OLVANJ

OLVANJ
M**** ***
M**** ***

MENI SVE,MAMA,TATA,SESTRA,BRAT I MOJE ŽIVOTINJE I KUCA.hOCUUUUUUUU KUCIIIIIIII Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

**Bela griva**

**Bela griva**
Milan ***
Milan ***

A GDE SI TI?? S KIM?? GDE?? STO??

http://sigurna-zabava.forum-motion.com

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu